PERFECT GLAMOUR salon kosmetyczny i centrum szkoleniowe

Perfect Glamour Marzeny Kotowskiej to salon kosmetyczny, a jednocześnie centrum szkoleniowe, w którym przeprowadza się szkolenia z makijażu permanentnego i zabiegów kosmetycznych. 

Marzena Kotowska, która stworzyła Perfect Glamour jest dowodem na to, że kobieta po 40. może z sukcesem założyć biznes i zmienić swoje życie zawodowe o 180 stopni. 

W jej przypadku wszystko zaczęło się od fascynacji makijażem permenentnym. W 2008 roku, Marzena postanowiła zostać linergistką i zgłębić tajniki tej sztuki. Niestety, ta branża nie była wtedy w Polsce rozwinięta tak jak dzisiaj...
Marzena szukała szkoleń, które sprostałyby jej oczekiwaniom, ale ciągle nie mogła trafić na odpowiednie. Jest perfecjonistką i chciała się szkolić u najlepszych. Szukała, interesowała się i w końcu znalazła. Gdzie? Znalzla szkolenia w Stanach Zjednoczonych, gdzie makijaż permanentny miał ponad 30-letnią tradycję, a materiały i techniki wykorzystywane przez Amerykanów uchodziły za najlepsze. Myślicie, że rodzina i znajomi przyklasnęli temu pomysłowi i powiedzieli: "Brawo"?
Wprost przeciwnie - wyjazd do Stanów i szkolenie u jednej z najlepszych specjalistek wiązał się z ogromnymi kosztami. Znajomi mówili: "Jesteś szalona", mąż też patrzył na nią z niedowierzaniem, bo... postanowiła przeznaczyć na to wszystkie oszczędności, jakie mieli. Powiedziała mężowi: "Zaufaj mi, wiem, co robię". No i mąż jej zaufał. A ona postawiła wszystko na jedną kartę. Wyjazd do Stanów okazał się największą przygodą jej życia, choć wiązał się z dużym stresem i wieloma perypetiami. 

Wiedza, jaką Marzena dostała w Stanach okazała się bezcenna. Otwierając Perfect Glamour spełniła swoje marzenie. To był najlepszy prezent na jej 40.urodziny!!! Przez kilka pierwszych lat Marzena Kotowska pracowała jako linergistka i kosmetyczka, a potem odkryła w sobie talent szkoleniowy. Zrobiła kolejne kursy i została szkoleniowcem. Perfect Glamour rozszerzył swoją działalność o szkolenia dla linergistek i kometyczek. 

Trzeba przyznać, że Marzena Kotowska to kobieta o niezwykłej aurze i charyzmie. Klientki ją uwielbiąją. 

Od 2010 roku Marzena pracuje ze swoją synową Moniką. Jak się dogadują? Dogadują się i to całkiem nieźle. Może dlatego, że Monika jest spokojna i wyjątkowo cierpliwa, a Marzena jest żywiołowa i w gorącej wodzie kąpana ;-)))