Jak przygotować się do sesji?

Sesja trwa zwykle ok. 3-4 godziny. To, jakie zdjęcia robimy, zależy od klienta i jego potrzeb. Z mojej praktyki wynika, że najbardziej pożądane są zdjęcia:

1. Zespołu: grupowe i indywidualne. Z doświadczenia wiem, że obiektyw potrafi peszyć, ale jeśli się czymś zajmiemy (zwłaszcza tym, co doskonale znamy ;-) od razu stajemy się bardziej rozluźnieni i naturalni. Dlatego często proponuję, żeby zamiast klasycznych portretów, wykonywać tzw. portrety przy pracy. Przykład poniżej, choć Iza (z PRESTIGE Instytutu Zdrowia i Urody z Katowic) wyszła dobrze na obu rodzajach portretu. 

2. Zdjęcia gabinetu/-ów

3. Zdjęcia zabiegów.

Przes sesją warto przemyśleć strategię gabinetu i planowane promocje na zabiegi. Sesję możemy wykonać tak, żeby przez kilka tygodni stanowiła świetny materiał ilustrujący posty na FB i Instagram ;-)

Mnie tak samo jak Wam zależy na końcowym efekcie sesji. Wykonane zdjecia są moją wizytówką. Dlatego przed sesją zawsze prosze o uporządkowanie gabinetu, staranny makijaż, uczesanie i strój. Wiem, dużo można zrobić w Photoshopie, ale jednak nie wszystko ;-)