Przychodnia Weterynaryjna Krzycka lek. wet. Robert Gruszka

SESJA PRZYCHODNI WETERYNARYJNEJ lek. wet. Roberta Gruszki to typowa sesja wizerunkowa, w której skupiliśmy się na pokazaniu lekarzy podczas wizyt, zabiegów i samej lecznicy.  

ZDJĘCIA LECZNICY WETERYNARYJNEJ – ile trwa sesja? 

Jeżeli asystuję i robię zdjęcia w trakcie realnych wizyt, to taka sesja trwa zwykle cały dzień. Jeżeli trzeba wykonać zdjęcia wnętrz przyjeżdżam jeszcze przed otwarciem. Dzień wcześniej należy wnętrza przygotować tak, żeby panował w nich ład i porządek. W tej przychodni wykonałam typową sesję reportażową – asystowałam przy wizytach i zabiegach, dlatego na zdjęciach często są także właściciele czworonogów ;-) 

ZDJĘCIA WNĘTRZ PRZYCHODNI WETERYNARYJNEJ

ZDJĘCIA LEKARZY W TRAKCIE WIZYT

Zdjęcia lekarzy w trakcie wizyt i zabiegów można wykorzystać na stronie internetowej i w social mediach. Czym różnia się zdjęcia zrobione przez fotografa od zdjęć zrobionych komórką? Przede wszystkim jakościa. Na profesjonalnych zdjęciach lekarze wyglądają dobrze i profesjonalnie. Poza tym fotograf zawsze wykonuje wiele ujęć, żeby finalnie wybrać najlepsze. Doświadczony fotograf wie, jak się ustawić i co chce sfotografować ;-) Dba o detale i o to, żeby lekarz oraz cała wizyta zostali sfotografowany z właściwej perspektywy, żeby zwierzę było odwrócone do obiektywu itp. 

ZDJĘCIA LEKARZY – PORTRETY

Portretowe zdjęcia lekarzy to firmowy must have. Portrety służą do zaprezentowania specjalistów na stronie internetowej i social mediach, można je też wykorzystywać do rónego rodzaju grafik. 

W przychodni doktora Roberta Gruszki fotografowałam dwukrotnie – w poprzedniej i w nowej lokalizacji na ul. Skarbowców 115. Z obu sesji powstały bardzo udane zdjęcia. Czy latwiej robi się zdjęcia z lekarzami, których już się zna? Na pewno tak, bo i lekarze czują się swobodniej przed obiektywem. 

Sesja wizerunkowa Przychodni Weterynaryjnej 

foto: Luiza Różycka

tel.: 668 47 64 64 

mejl: luizar@interia.pl