ESTETICDENT klinika stomatologiczna

ESTETICDENT to klinika stomatologiczna, która działa od 2008 r. i ma swoje gabinety we Wrocławiu i Oleśnicy. 

Kiedy się do mnie zwrócili mieli już stronę internetową i zdjęcia (z których nie do końca byli zadowoleni). Pomysł na nową sesję wizerunkową zrodził się z potrzeby założenia profesjonalnego profilu w social mediach ;-) 

Zdjęcia wykonaliśmy w gabinetach we Wrocławiu i Oleśnicy. Oprócz klasycznych portretów zrobiliśmy także zdjęcia pokazujące klinikę oraz dentystów w trakcie pracy. Takie zdjęcia służa do stworzenia pozytywnego wizerunku firmy i oferty. 

Często zgłaszają się do mnie osoby, które piszą: "Potrzebuję tylko zdjęć portretowych" na FB. Co można zrobić ze zdjęciami portretowymi? Niewiele... Można tylko przedstawić zespół, ale żeby świadomie budować wizerunek firmy i komunikację z odbiorcą potrzebna jest pełna sesja wizerunkowa - właśnie taka, jaką ma klinika Estetident. Zobaczcie, ile możliwości dają takie zdjęcia ;-)

Dzięki nim można można pokazać swoją ofertę, standarty swojej pracy i relację z pacjentem - co też jest bardzo ważne, a często pomijane ;-) 

Esteticdent to klinika stomatologiczna, która oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu:

– stomatologia zachowawcza, 

– stomatologia dziecięca, 

– implantologia,

– protetyka, 

– endodoncja (leczenie kanałowe), 

– stomatologia estetyczna, 

– skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie i flioryzacja. 

Chcesz wykonać sesję wizerunkową? Zastanawiasz się, czy naprawdę jest Ci potrzebna i jak może Ci pomóc w promowaniu działalności Twojej firmy?

Zapraszam do kontaktu mejlowego: luizar@interia.pl lub telefonicznego: 668 47 64 64.

Znajdziesz mnie też na Facebooku i Instagramie ;-)