Biznesowy Anioł Agnieszka - sesja łączona

W tym wpisie pokażę przykład sesji wizerunkowej łączonej: część zdjęć została wykona w studio, a część w plenerze.

DLACZEGO SESJA WIZERUNKOWA?

Agnieszka rozpoczyna własną działalność i potrzebowała zdjęć wizerunkowych na stronę internetową, Linkedin i social media. Przygotowania do sesji zaczęłyśmy od rozmowy: czym się zajmuje i jakie są jej oczekiwania. Jakie zdjęcia będą potrzebne, żeby zbudować jej profesjonalny wizerunek. 

Agnieszka jest wirtualną asystentką i prawą ręką w codziennym prowadzeniu firmy. Pomaga firmom i osobom prowadzącym działalność w załatwianiu spraw niezbędnych w biznesie, a na które zwykle brakuje czasu i cierpliwości. Często brakuje też wiedzy i doświadczenia. Jest Biznesowym Aniołem, bo wyręcza w tym, co uciążliwe i trudne, tj. załatwianie spraw urzędowych, sporządzanie pism i umów firmowych, wystawianie faktur. itd. Agnieszce zależało, żeby pokazać ją biznesowo, ale nie do końca formalnie. Nie chciała być panią w garsonce z koszulą zapiętą na ostatni guziczek. Dlatego część zdjęć zrobiłyśmy w mniej formalnych ubraniach tj. kurtka skórzana i codzienna sukienka.

SESJA BIZNESOWA W STUDIO

Pierwszą część sesji wykonałyśmy w studio. Skupiłyśmy się głównie na zdjęciach portretowych. 

Praca w studio pozwala w ciszy i bez pośpiechu przyzwyczaić się do pozowania. Jest czas, żeby poprawić fryzurę i makijaż. Jest czas, żeby znaleźć ten lepszy profil;-) Choć bywa, że równie dobre są oba ;-)

SESJA BIZNESOWA W PLENERZE

Drugą część sesji wykonałyśmy w plenerze. Wybrałyśmy do tego 2 lokalizacje. W dniu sesji dość mocno wiało, więc "schowałyśmy się" też w biurowcu ;-)