ANAWET sesja fotograficzna w klinice weterynaryjnej

To niewątpliwe zalety mojej pracy, że doceram do takich miejsc, gdzie pasja do leczenia zwierząt spotyka się z marzeniami i zaawansowaną medycyną. Sesja zdjęciowa, którą mogłam wykonać dla Anawet pozwoliła uchwycić codzienną pracę weterynarzy, ich zaangażowanie i wyjątkową więź, jak łączy ich z końmi.  

FOTOGRAFIA WETERYNARYJNA

ANAWET to firma prowadzona przez dr Annę Grabowską, której pasją od zawsze była hodowla i rozród koni. Anawet specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu klaczy oraz ogierów z problemami rozrodczymi. Zdjęcia, które wykonałam dla tej kliniki to typowe zdjęcia wizerunkowe, które miały stanowić bazę do stworzenia strony internetoweji i do wykorzystania w social mediach. 

ZDJĘCIA LEKARZY WETERYNARII PODCZAS PRACY

Podczas sesji towarzyszyłam lekarzom w różnych momentach ich pracy – od rutynowych badań, przez skomplikowane zabiegi, aż po pełne emocji chwile opieki nad pacjentami. Moje zdjęcia pokazują nie tylko techniczne aspekty weterynarii, ale także uczucia i relacje, które tworzą się pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem. Zdjęcia pokazują też sprzeęt, którym dysponują dzisiaj wspołcześni lekarze.  

PORTRETY LEKARZY WETERYNARII

Portrety lekarzy to ważny element sesji, bo to dzisiaj must have, żeby przedstawić specjalistów na stronie internetowej i w social mediach. W przypadku Anawet wykonaliśmy klasyczne portrety i portrety z końmi. Pozowanie ze zwierzętami, zwłaszcza końmi, nie jest latwe. Wymaga cierpliwości, czasu i umiejętności zawiązania relacji ze zwierzęciem. 

 

KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ W KLINICE WETERYNARYJNEJ

Jak powstają zdjęcia w klinice weterynaryjnej? Każda sesja fotograficzna zaczyna się od planowania. Ustalamy plan i harmonogram. Na zdjęciach ważne jest, żeby zachować autentyczność, dlatego część zdjęć jest wykonywana podczas rzeczywistych zabiegów i interakcji lekarzy z końmi. 

 

WYZWANIA TECHNICZNE: Fotografowanie lekarzy, którzy działają w stajni wiąże się z pewnymi wyzwanami. Oświetlenie jest raczej słabe, a na rozkładaniu dodatkowego oświetlenia nie ma szans. Trzeba sobie radzić ze śwaitlem zastanym i ewentualnie wspomagać się lampą reportrerską. Dynamiczne zmiany sytuacji wymagą szybkiego dostosowywania się do sytuacji. 

Zajrzenie za kulisy pracy lekarzy to nie tylko ciekawostka, ale także sposób na lepsze zrozumienie ich pracy i wyzwań, z którymi się zmagają. 

Zdjęcia lekarzy weterynarii i sesje wizerunkowe lecznic oraz klinik: 

Luiza Różycka

tel.: 668 47 64 64

mejl: luizar@interia.pl